AB Poland Travel

AB Poland Travel to organizator turystki specjalizujący się w obsłudze firm i osób indywidualnych w Polsce i centralnej Europie. Naszą misją jest dzielenie się pasją do odkrywania Polski oraz organizowanie pobytu gości na najwyższym poziomie.

Friendly Warsaw

Jesteśmy miłośnikami Warszawy, zarażając wszystkich swoją pasją i entuzjazmem do miasta. Pomożemy odkryć uroki Stolicy, zorganizować transport oraz zakwaterowanie w jednym z urokliwych apartamentów w pobliżu Starego Miasta.

Mysia3

Mysia3 to luksusowy kompleks handlowo - usługowy w ścisłym centrum Warszawy, zlokalizowany pomiędzy placem Trzech Krzyży i Rondem de Gaulle’a. Na pięciu poziomach kameralnej kamienicy utrzymanej w nowoczesnym, industrialnym stylu zlokalizowane są autorskie sklepy z: modą, biżuterią, artykułami wyposażenia wnętrz a także: galeria fotografii, kawiarnia oraz przestrzeń konferencyjna.

Speed Queen

Nowoczesna Pralnia Samoobsługowa. Od 6.00-01.00. Również Chemiczne! Będziesz zaskoczony jak dobrze i szybko można u nas zrobić pranie! Obsługa. Suszenie. Pranie. 10 Programów Piorących. Usługi: Pranie Odzieży Sportowej, Impregnacja Odzieży.

TGI Fridays™

Restaurację Fridays™ w Warszawie otworzyliśmy w 1998 roku. Od grudnia 2015 roku zapraszamy Państwa do naszego nowego wnętrza, pełnego nowej energii, świeżości i niepowtarzalnych smaków płynących z nowej karty dań i drinków. Nasi barmani zachwycą Państwa innowacyjnymi drinkami zarówno alkoholowymi, jak i bezalkoholowymi. Dla koneserów smaków nadal przygotowujemy legendarne drinki Fridays™. Do zobaczenia we Fridays™

The Alchemist Gastropub

The Alchemist Gastropub zlokalizowany jest na tyłach Placu Piłsudskiego w budynku Metropolitan zaprojektowanym przez sir Normana Fostera. Czekają na Państwa wspaniałe dania, niepowtarzalna atmosfera, szeroki wybór kraftowych alkoholi, win, piw, szampanów, whisky, ginów. W specjalnej strefie goście sami wybierają i nalewają sobie trunki.

Vapiano

"Chi va piano, va sano e va lontano" - zgodnie z włoskim przysłowiem: "Jeśli masz pozytywny i optymistyczny stosunek do życia, będziesz żyć zdrowiej i dłużej". To jest właśnie motto, które wyznajemy na co dzień w naszych restauracjach. Vapiano to idealne miejsce na szybki lunch, popołudniową przerwę lub przyjemną kolację - z rodziną lub przyjaciółmi. Czy próbowałeś już Vapiano? Serdecznie zapraszamy!

Warsaw Pass

Warsaw Pass jest oficjalną kartą turysty, upoważniającą do korzystania z wielu atrakcyjnych zniżek.