Partnerzy

Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

Fabryka Norblina

Fabryka Norblina to 2 ha terenu przepełnionego niezwykłą historią. Obszar, który przez lata był zaniedbaną perłą poprzemysłowej architektury przekształcił się w nową część miasta z biurami, sklepami, restauracjami, kawiarniami, Food Townem, ekologicznym bazarem, butikowym kinem i otwartym muzeum upamiętniającym historię jednego z największych przedsiębiorstw przemysłowych dawnego Królestwa Polskiego!

My Body Lab

Doskonałe aby zadbać o siebie! Studio Treningu EMS - Jeden 20 minutowy trening zastępuje aż 3 godziny pracy w siłowni. Elektrostymulacja, kioterapia i terapia tlenem w komorze hiperbarycznej. Do tego masaż wraz z rehabilitacją Odmładzamy, regenerujemy, dodajemy energii!

Nines Restaurant

NINE’S Jedyna restauracja i bar sportowy Roberta Lewandowskiego! Tworzymy to miejsce dla Was, z pasją oraz duszą. Wszystko w wierze zasady Fair Play. Pragniemy Was zaprosić do wspólnego tworzenia wyjątkowego miejsca pełnego zdrowych emocji - nie tylko tych na murawie, ale także tych na talerzu. Pragniemy, by NINE'S było początkiem wspólnej przygody w duchu sportu i zdrowej rywalizacji.

Mysia3

Mysia3 to luksusowy kompleks handlowo - usługowy w ścisłym centrum Warszawy, zlokalizowany pomiędzy placem Trzech Krzyży i Rondem de Gaulle’a.

Warsaw Pass

Warsaw Pass jest oficjalną kartą turysty, upoważniającą do korzystania z wielu atrakcyjnych zniżek.

AB Poland Travel

AB Poland Travel to biuro podróży organizujące wycieczki po całej Polsce. Specjalizuje się w wycieczkach dla zorganizowanych grup, Zapewnia transport, zakwaterowanie, przewodników, bilety wstępu itd.

Thai SPA Bali

Największa sieć salonów masaży orientalnych w Polsce. Dzięki masażowi Twoje ciało będzie odprężone i zregenerowane. Rytuały i zabiegi wykonywane z największą starannością, ukoją Twoją psychikę po trudach dnia codziennego. Dzięki wykwalifikowanym masażystkom z Tajlandii i egzotycznej wyspy Bali, poczujesz się jak w “raju”.

Ta witryna jest zarejestrowana na wpml.org jako witryna w budowie.