Partnerzy

Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

Fabryka Norblina

Fabryka Norblina to 2 ha terenu przepełnionego niezwykłą historią. Obszar, który przez lata był zaniedbaną perłą poprzemysłowej architektury przekształcił się w nową część miasta z biurami, sklepami, restauracjami, kawiarniami, Food Townem, ekologicznym bazarem, butikowym kinem i otwartym muzeum upamiętniającym historię jednego z największych przedsiębiorstw przemysłowych dawnego Królestwa Polskiego!

Nines Restaurant

NINE’S Jedyna restauracja i bar sportowy Roberta Lewandowskiego! Tworzymy to miejsce dla Was, z pasją oraz duszą. Wszystko w wierze zasady Fair Play. Pragniemy Was zaprosić do wspólnego tworzenia wyjątkowego miejsca pełnego zdrowych emocji - nie tylko tych na murawie, ale także tych na talerzu. Pragniemy, by NINE'S było początkiem wspólnej przygody w duchu sportu i zdrowej rywalizacji.

Mysia3

Mysia3 to luksusowy kompleks handlowo - usługowy w ścisłym centrum Warszawy, zlokalizowany pomiędzy placem Trzech Krzyży i Rondem de Gaulle’a.

AB Poland Travel

AB Poland Travel to biuro podróży organizujące wycieczki po całej Polsce. Specjalizuje się w wycieczkach dla zorganizowanych grup, Zapewnia transport, zakwaterowanie, przewodników, bilety wstępu itd.

Hit*** Hotel

Witaj w centrum warszawskiej Pragi Hit*** Hotel znajduje się przy II linii metra, tuż przy stacji Dworzec Wileński oraz 1,5 km od PGE Narodowego. Doskonała lokalizacja hotelu w połączeniu z dogodną komunikacją miejską zapewnia sprawny dojazd do Centrum Warszawy i nie tylko.

PragaTu

Restauracja, w której skosztujesz pysznych dań kuchni kontynentalnej, a także napijesz się kawy w towarzystwie pysznego deseru.