Reklamuj się z nami

Reklamuj się z nami

To My wozimy Twoich klientów

City Sightseeing Warsaw przewozi najwięcej turystów w Warszawie, którzy szukają u nas rekomendacji miejsc kultury, sztuki, restauracji, odnowy bio i różnych innych atrakcji. Zależy nam tylko na sprawdzonych markach/produktach, gdyż zadowolenie klientów to nasz najwyższy priorytet.

Mamy kilka formatów reklamowych, które mogą dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców nie tylko wewnątrz autobusu, ale także w naszych punktach współpracujących. A reklama na tyle autobusu? Sami przyznacie, że niemal wszyscy mijający autobus odwracają się, aby jeszcze chwilkę na niego popatrzeć😊.

Reklama na Autobusach

Nasze autobusy ze względu na gabaryty, charakterystyczny i niepowtarzalny design szczególnie zwracają na siebie uwagę. Pojawiają się na ulicach 7 dni w tygodniu w centralnych miejscach Warszawy oraz w godzinach, kiedy jest największy ruch uliczny. Docieramy do konsumentów restauracji, pubów, gości hotelowych oraz wszystkich tych, którzy pojawiają się na zatłoczonych ulicach miasta.

Reklama wewnątrz autobusu

Proponujemy Państwu niezwykle skuteczne narzędzie marketingowe w postaci reklamy na monitorach. Państwa spot reklamowy będzie wyświetlany Gościom kilkanaście razy na godzinę na ekranach umieszczonych na wysokości wzroku siedzących pasażerów. A przewozimy ich tysiące…

Reklama w folderze

Folder zawierający informacje na temat przejazdu oraz mapkę z trasami i rozkład jazdy otrzymuje każdy uczestnik naszej wycieczki i zatrzymuje ją przez minimum dobę czyli tyle ile trwa jego wycieczka. Folder ten znajduje się również w biurach turystycznych, informatorach, hotelach i wszystkich innych punktach partnerskich. Reklama może być umieszczona na całej powierzchni jednego skrzydła. Możliwe są również mniejsze lub większe formaty.

Reklama na odwrocie biletów

Do Państwa dyspozycji oddajemy powierzchnię reklamową na odwrocie naszych biletów. Każdy turysta otrzymuje bilet uprawniający do korzystania z naszej usługi przez co najmniej 24h i każdorazowo przy wsiadaniu na pokład jest obowiązany do okazywania go kierowcy. Dodatkowo, zachowując bilet, otrzymuje zniżkę w innych lokalizacjach na całym świecie. Dzięki czemu Państwa reklama będzie wielokrotnie oglądana w ciągu dnia.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, to zapraszamy do kontaktu